Forum - ostatnie wpisy

  • Brak postów do publikacji.
Moje przemyślenia i analizy związane z napięciowym Półkrzyżem planetarnym (Saturn, Uran, Pluton), zaczełam pisać już wcześniej, na bieżąco, po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce i na świecie na pewnym forum. Napięciowy Półkrzyż planetarny uściśla się w okresie: od kwietnia do sierpnia roku 2010. Takie konfiguracje, są bardzo niebezpieczne, mogą przynieść bardzo poważne konsekwencje, które będą długofalowe. Zwłaszcza, że w skład napięciowego związku, wchodzą ciężkie planety jak: Saturn, Uran, Pluton. W międzyczasie tranzyt Jowisza, który zbliży się od tranzytującego Urana (koniunkcja), może zadziałać jak detonator, Jowisz rozbucha. Dolaczą do tej konfiguracji też inne zapalniki, między innymi tranzyt Marsa do tranzytującego Saturna (koniunkcja), który doda agresywnego charakteru tej konfiguracji.
Półkrzyż planetarny może przynieść totalne radykalne zmiany, przebudowy, bolesne transformacje, gdzie skala problemu bądz tragedii urośnie do olbrzymich rozmiarów (Pluton). Nagłe cięcia, niepokojące napięcie, wywrócenie (Uran) do góry nogami jakiejś stabilnej sytuacji, i tego bardzo poważne tego konsekwencje (Saturn). Gdy podobna konfiguracja uderzy w jakąś ważną planetę, nawet w oś w danym horoskopie osoby badz Państwa, moze zadziałać (sporadycznie bardzo negatywnie i boleśnie). Na przykład uderza w Księżyc w horoskopie urodzeniowym danej osoby. Gdzie u tej osoby w horoskopie leży Księżyc w Rybach i tranzyt Urana dociska koniunkcją do tego Księżyca. To cała konfiguracja Półkrzyża planetarnego (Saturn, Uran, Pluton) będzie miała na ten Księżyc wpływ, nie tylko sam tranzyt Urana. Na jakiej płaszczyżnie życiowej to sie przejawi?, zależy dużo od całego horoskopu, od położenia w domu Księżyca, itd, itd. Oczywiście jak dużą moc negatywną będzie miała taka konfiguracja, to zależy już od horoskopu urodzeniowego. Bo u jednej osoby skala negatywnego wydżwięku może byc bardzo minimalna, a inna osoba odczuje to zdecydowanie mocniej.
Więc czytając to, nie porównujcie tych opisów do swoich horoskopów, bo to naprawdę będzie bardzo sytuacja indywidualna. Poza tym będzie także dużo ludzi, u których w horoskoch, ta konfiguracja nie przyniesie żadnego negatywnego oddziaływania.

1). Tragedia w Smoleńsku 10 kwiecień 2010, a Półkrzyż planetarny na niebie (Saturn, Uran, Pluton).

 Horoskop Polski, tranzyty.

 

Grożny Półkrzyż planetarny na niebie (Saturn, Uran, Pluton) uderza w Saturna w Rybach w domu 8 w horoskopie Polski.Wiadomość o tej tragedii, była dla nas bardzo wstrząsająca, gwałtowna (Uran) i zachwiała (Uran) nasze poczucie bezpieczeństwa (Saturn). Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy (Uran działa z zaskoczenia). Tutaj spojrzałabym przede wszystkim w horoskop Polski, bo tam powinny być jakieś wskażniki (tranzyty) na to, że doszło do tej katastrofy.

Spojrzmy, że informacja (tragedia) pojawiła sie, wydarzyła nagle (Uran), wręcz nas poraziła (Uran), zaskoczyła (Uran), wprowadzając bardzo dużo niepokoju, lęku, rozpaczy narodowej. Jeden trzask Urana (tranzyt), gwałtowne przejście, i już wokół nas jest inny świat, inny naród, inna sytuacja, do której nie jesteśmy w stanie się dostosować, sytuacja potoczyła się bardzo niespodziewanie i błyskawicznie (Uran). A to własnie tranzyt Urana, który wchodzi w skład napięciowego Półkrzyża - przynosi niepokojące zmiany. Kawał solidnej (Saturn urodzeniowo w horoskopie Polski) roboty, działan, nad którymi ci ważni w kraju ludzie pracowali przez ostatnie lata (Saturn) - nagle tranzyt Urana zburzył, przeciął, złamał. Spowodował totalny zwrot w inna stronę. Wszystko teraz musi się nagle (Uran) zmienić. Straciliśmy (Uran) poczucie stabilnego (Saturn) gruntu pod nogami. Uran nas zaniepokoił, i zachwiał nasze poczucie bezpieczeństwa (Saturn). Solidne podstawy, jakie były budowane przez ostatnie lata (Saturn) zostały nagle zachwiane (Uran).

Polski naród odczuł bardzo gwałtowne (Uran) i bolesne życiowe wstrząsy (Uran). Bo niespodziewanie (Uran) wszystko sie rozsypało - tranzyt Urana na Saturnie w domu 8 (śmierć) w horoskopie Polski. Straciliśmy nagle, niespodziewanie elitę kraju, ludzi bardzo ważnych, szefów, itd. W tym naszego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, którzy ustalali pewne zasady (Saturn), wyznaczali normy w kraju (Saturn), kierowali, tworzyli pewne schematy bezpieczeństwa - abyśmy my czuli sie bezpiecznie i stabilnie (Saturn). I którzy służyli Państwu Polskiemu (Saturn w horoskopie Polski, jest wladcą domu 6). Domem 6 naturalnie wlada znak Panny, a Panna - to służba.
Uran tnie, poraża, bardzo gwałtownie wprowadza niepokój, naszego systemu bezpieczeństwa (Saturn) narodowego. Bo stracić tylu ważnych ludzi w kraju, to naprawdę ogromne, bolesne doświadczenie i zaskoczenie.
I nagle cały naród w wielkim niepokoju, zadaje sobie pytanie, co teraz?, co dalej z Polską?

Spójrzmy na tranzyty w horoskopie Polski.

Szefa, ojca narodu, ludzi władzy, którzy ustalają pewne zasady, normy, kontrolują, pełnią obowiazki w kraju - to w horoskopie możemy wyznaczyć zwłaszcza Saturna i czasem Słońce. Saturn w horoskopie Polski lezy w Rybach w domu 8 (urodzeniowo) w systemie domow Kocha i Porfiriusza. W horoskopie Polski Pluton jest na Asc - a nasz naród przecież przechodził bardzo glębokie transformacje. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Itd, itd.

Spójrzmy co sie dzieje w tranzytach w horoskopie Polski?.

Tranzytujacy Uran siedzi koniunkcją na Saturnie w domu 8 (smierc) w Rybach w horoskopie Polski. Ale to nie wszystko, bo na niebie usciśla sie znów opozycja Saturn - Uran, która uderza w tego urodzeniowego Saturna w Rybach w domu 8. I jeszcze tranzyt Plutona uderza kwadraturą do Merkurego w domu 9 w horoskopie Polski.

I teraz najwazniejsze:

Połkrzyż na niebie (Uran, Saturn, Pluton) uderza w Saturna w domu 8 w Rybach w horoskopie Polski.
Właśnie ta konfiguracja swoja potężną i gwałtowną siłą buldożera uderza w urodzeniowego Saturna w horoskopie Polski w domu 8 (śmierć). Gdzie skala tragedii urosła do olbrzymich (Pluton) rozmiarów, bolesnie przetransformowała (Pluton). Uran wywrócił do góry nogami nasze bezpieczeństwo. I Saturn przyniosł poważne konsekwencje. A kolejno tranzyt Plutona w kwadracie do Merkurego w domu 9 w horoskopie Polski - mówi nam, że ta tragedia będzie miała daleko idące (bo Merkury w domu 9 - Strzelec) skutki, przebudowy, transformacje, oczyszczanie, zwłaszcza związane ze sprawami 9 - domowymi w horoskopie Polski, oraz ze sprawami, które reprezentują Merkurego w horoskopie Państwa. A także zajdą pewne zmiany w Polsce, ustaw, złamanie norm, zasad, władzy w Polsce - Połkrzyż (Saturn, Uran, Pluton) uderza w Saturna w domu 8 w horoskopie Polski. Bo tr. Urana do Saturna w horoskopie Polski, moze złamać, zmienic jakieś normy, zasady, ustawy (Saturn).

Gwałtowna (tr. Urana) śmierć (dom 8 - śmierć) ojca narodu (na Saturnie - ojciec).

Oraz przełom w stosunkach polsko - rosyjskich być może, że nas czeka (Tranzyt Urana na Saturnie w horoskopie Polski).
Bo Uran coś łamie, przecina, czasem łamie bariery (Saturn).
Tranzyt Urana do Saturna moze złamac, zmienic jakies normy, zasady, ustawy, cos zostanie przełamane.

Stosunki polsko - rosyjskie?. Tranzyty idąc niosą ze sobą środowisko swojego urodzeniowego położenia. Uran urodzeniowo w horoskopie Polski leży w domu 3 w Wadze. Czyli dom 3 (komunikacja tych państw), relacje, stosunki dyplomatyczne (Waga).

I co najważniejsze?

"Sprawa mordu katyńskiego" właśnie teraz, całe prawdziwe oblicze tej zbrodni wychodzi na jaw. Gdzie tranzyt Urana na Saturnie w domu 8, odcina cała tą sprawę "mordu katyńskiego" od sfałszowanej informacji, która była zatajana przez dziesiątki lat. (Dom 8, dom Skorpiona, tabu, tajne, ukrywane głęboko, tajemnice). Uran wchodząc na koniunkcję do Saturna w domu 8 - przecina, uwalnia do milczenia w tej sprawie i ujawnia prawdę.

Zapalnikiem tego wydarzenia były tranzyty planet szybkich, jak tranzyt Marsa w trygonie do Merkurego w horoskopie Polski i w kwinkunksie do tranzytujacego Plutona, oraz tranzyt Ksiezyca wszedl do znaku Ryb, i zbliżał się do domu 8 w horoskopie Polski.
A przeciez Tranzyt Urana na Saturnie + Pluton (Półkrzyż) jest w domu 8 (smierc). Nagłe zmiany (Uran), strata ważnych ludzi w kraju, w tym ojca, szefa, prezydenta kraju (Saturn).

Czesto o tym pisałam, że tranzyty idąc, niosą ze sobą środowisko swojego urodzeniowego położenia. Uran urodzeniowo jest w domu 3 z Neptunem w horoskopie Polski, a dom 3 to między innymi komunikacja. Tr. Urana na Saturnie w domu 8 w Rybach w horoskopie Polski - gdzie Uran urodzeniowo jest w domu 3. Wiec komunikacja między zalogą samolotu, a wieżą kontrolna na lotnisku w Smoleńsku, zostala zaburzona. Oraz panowała ostra mgła (tranzyt Urana jest w Rybach) - jakieś przeoczenie, nieporozumienie, rozmycie (Ryby). A tranzyt Saturn w opozycji do Saturna w domu 8 w horoskopie Polski - przyniosł tego konsekwencje. Z kolei tranzyt Plutona - sprawa nabrała wielkiego rozmiaru i mocno, boleśnie przetransformował - Pluton. Tr. Urana na Saturnie w domu 8 jest w Rybach, załoga nie była nawet świadoma niebezpieczeństwa (Ryby). Zostały złamane, rozmyte (tranzyt Urana w Rybach) takze pewne zasady bezpieczeństwa (Saturn w Rybach w horoskopie Polski), między innymi, wiemy, że tylu ważnych ludzi, nie powinno podróżowac w jednym samolocie. Saturn w Rybach w horoskopie Polski - uciekanie od odpowiedzialności, zasady bezpieczeństwa sie rozpraszają, rozmywają (Ryby). Tr. Urana na Saturnie w Rybach w horoskopie Polski - gdzie energie Ryb zakryła, zasłonila, skalę tego niepezpieczeństwa, i wprowadziła załogę samolotu w błąd.
Już nie bedę opisywać progresji sekundarnych.
Tekst pisałam 12.04.2010, godzina 15:00, na forum.

 
2). Chmura wulkanicznego pyłu nad Europą, kwiecien roku 2010, a Półkrzyż planetarny na niebie (Uran, Saturn, Pluton).

 

Z astrologicznego punktu widzenia, patrząc na Półkrzyz na niebie (Uran, Saturn, Pluton), który sparalizował (Uran) i zablokował (Saturn) ruch lotniczy. Do tego (Pluton), który spowodował, że to zjawisko nabrało olbrzymich (Pluton) rozmiarów. Opozycja Uran - Saturn, tym samym wytworzyło się ogromne napięcie i nerwowość wsród ludzi, gdyż nagle zostało wszystko zablokowane - ruch lotniczy. Saturn przyniosł tego konsekwencje i przyblokował swobodne poruszanie się drogą lotniczą. Uran - Saturn może powodować różne wstrząsy, nagle, wraz z Plutonem, sytuacja staje się poważna, globalna, i mocno transformuje.

Pluton tutaj zeprezentuje wybuch, erupcje wulkanu, czyli cos nagle wypływa z wnętrza ziemi. Z glebin ziemi - a to własnie Pluton, który kolejno wyciąga, ujawnia, wybucha z wnętrza. Przez wybuch (Pluton) wulkanu, został zablokowany (Saturn) ruch lotniczy (Uran). Półkrzyż zlożony z Saturna, Plutona i Urana - a Uran to lotnictwo, itd.
Tekst pisałam dnia: 28.04.2010, godzina 15:53 na forum.

 

 
 3). Trzęsienie ziemi na Wyżynie Tybetańskiej, kwiecień 2010, a Półkrzyż planetarny na niebie (Saturn, Uran, Pluton).

 

Straszna tragedia, która pochłonęła tyle ofiar, mnóstwo ludzi, ktorzy stracili wszystko, i którzy teraz głodują. Odpowiedzialny za to jest bardzo niekorzystny i napięciowy Półkrzyż planetarny na niebie, który się uściśla od kwietnia roku 2010 (Saturn, Uran, Pluton).
Opozycja na niebie Saturn - Uran, wyzwala wstrząsy (Uran), nagle, gwałtownie (Uran), gdzie mury, bloki, domy (Saturn) rozpadają się. Uran gwałtownie potrafi zachwiać strukturę budynku (Saturn). A do tego Pluton, który powoduje, że skala katastrofy jest potężna, wręcz globalna. I że totalnie transformuje, bardzo boleśnie, zrównanie z ziemią, gdzie już nic nie pozostaje.
Półkrzyż planetarny ścisły, potrwa jeszcze do sierpnia roku 2010.

 
4). Wybuch platformy wiertniczej - Zatoka Meksykanska, kwiecień 2010, a Półkrzyż planetarny na niebie (Saturn, Uran, Pluton).

  Kwiecień roku 2010 - kolejna tragedia, z udziałem Półkrzyża na niebie (Uran, Saturn, Pluton), który usciśla się zwłaszcza teraz od kwietnia do sierpnia roku 2010. Ta konfiguracja na niebie (Uran, Saturn, Pluton), spowodowała nagle, nieoczekiwany (Uran), wybuch (Pluton) i poważne tego konsekwencje (Saturn). A skala tregedii urosła do olbrzymich (Pluton) rozmiarów, wręcz globalnych (Pluton). A tranzyt Jowisza, który już się zbliża do tranzytujacego Urana zadzialał jak detonator. Jest kilka stopni przed tr. Uranem, ale już działa. Podejrzewam, że tam na miejscu zostały złamane (Uran) jakieś zasady bezpieczeństwa (Saturn), a dodatkowo tr. Jowisza rozbuchał sytuacje, i wtopił zgubny optymizm, nadmierną ekspansję, oraz myślenie, "jakoś to będzie". I być może, że coś tam na miejscu zostało zaniedbane.
Pluton to między innymi ropa, coś co wydobywa się z wnętrza ziemi, bo Pluton to także wybuch, coś wypływa z środka ziemi. Pluton coś ujawnia. Tr. Urana i Jowisza jest w Rybach (Ryby - ocean) tak można to interpretować. I doszło do skażenia środowiska, oraz kilkunastu ludzi straciło życie. Mysle, że zwłaszcza teraz gdy trwa, utrzymuje się Półkrzyż na niebie (Saturn, Uran, Pluton), trzeba być ostrożnym, bo takie katastrofy mogą być ponownie. Poza tym tranzyt Plutona wraz z tr. Uranem, może symbolizować dodatkowo na przykład sieć, linia ruchu komunikacji miejskiej ale powiązanej z metrem - nowe technologie (Uran), gdzieś w glębinach, pod ziemia. Czyli typowe metro (szybka kolej miejska).
Tekst pisałam dnia: 1.05.2010, godzina 11:27 na forum.5). Zawieszenie działalności gospodarczej u pewnej osoby - kwiecień 2010, a Półkrzyż planetarny na niebie (Saturn, Uran, Pluton).

Horoskop osoby - tranzyty

 

W tym przypadku bardzo napieciowy T - kwadrat, który usciśla się na niebie (Uran Saturn, Pluton), ma niekorzystny wpływ na sprawy zawodowe u pewnej osoby. W kwietniu tego roku 2010 osoba ta zawiesiła swoją działalność gosporadczą, gdyż wystapiły poważne kłopoty z plynnością finansową - brak klientów. Otóż proces upadku (brak klientów), rozpoczał się już jakiś czas temu, od grudnia roku 2008. Czyli mniej więcej od początku, kiedy zaczął się kryzys gospodarczy na świecie. Firma jego zajmowała się handlem i serwisem: komputery, telefony komórkowe, itp.

I spójrzmy, w tym horoskopie jest badzo mocno obsadzony znak Wodnika przez planety, dodatkowo Księżyc w koniunkcji jest do Urana. A Wodnik, Uran to między innymi sprzęt elektroniczny (komputery, telefony), nowe technologie, itd, itd.
Ta konfiguracja Półkrzyż, która jest na niebie złożona z opozycji Saturn - Uran w kwadracie do Plutona, w tym horoskopie uderza w oś MC / IC. Czyli zwłaszcza na MC. Tranzyt Urana na MC - nagle status społeczny tej osoby zmienił się, bo wcześniej był właścicielem firmy, a teraz jest bezrobotnym, skoro firmę zawiesił. Co spowodowało jego niepokój i nerwowość opozycja Uran - Saturn. A tr. Plutona przetransformował, i przycisnął ta osobę do tego, aby dokonał on zmian, przebudowy w swoim życiu zawodowym. Likwidacja dwóch sklepów, totalne w tym rejonie przebudowy, gruntowne (Pluton). Jest to konfiguracja napięciowa, złożona z opozycji i kwadratur, co spowodowało, że wytworzyło się mocne napięcie i stres. Oraz nie chciał tych zmian, ale musiał je dokonć (kwadrat - napięcie).
Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu. Tekst pisałam na forum, dnia: 27.04.2010, godzina 11:48 na forum.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie tego tekstu i zamieszczanie go na innych forach, nawet z załacznikiem: moje nazwisko. Proszę o wyrozumiałość.


Autor tekstu: Barbara Stanisławska
1 maj 2010

Polityce prywatności | Polityka Cookies