Którą pomnaża i pomnaża, i nie jest skory jak bezmyślny Baran impulsywnie wydawać pieniądze na swoje i cudze zachcianki. Chodż od święta dla swojej żony zrobi wyjątek i kupi jej seksowną i markową bieliznę, aby móc przyglądać się jej w upojnych chwilach. A żona wzamian przygotuje pyszny obiad, bo Byczek to wyborny smakosz jest i musi uważać, bo mu wałeczki na brzuszku się pojawią.

Materializmu Byka nie zrozumie Baran i Byk częściej niż inne znaki zodiaku będzie upominał sie o podwyżkę w pracy. Byka ciągnie zatem tam, gdzie pachnie pieniędzmi, czyli banki, agencje ubezpieczeniowe, biura rachunkowe. A Baran pochwali się swoim noworozwiniętym przedsiębiorstwem, bo w końcu "on wie lepiej jak rozwinąć biznes", "i tylko sam to zrobi"," gdyż chce być zawsze najlepszy". I nie pójdzie na kompromis (polaryzacja z Wagą), bo sam chce być sobie sterem i okrętem. Byk jako esteta na łonie natury chętnie przebywa i delektuje się pięknem przyrody. Chce dotykać i wąchać kwiatki, oraz zasmakowac tego co dobre. I nie tak jak Ryba, która żywi sie tylko iluzją, niewidzialną i nienamacalną formą. Bo dla Byka dotyk to przyjemność a dla Ryby jej własne wyobrażenie, chodż często intuicja ją nie myli.

 

Tak też Byk żyje aby "posiadać", a Baran "jest " i chce "zdobywać".

Nie wyrażam zgody na kopiowanie tego tekstu i zamieszczanie go na innych forach, nawet z załacznikiem: moje nazwisko. Proszę o wyrozumiałość.

Autor: Barbara Stanisławska
20 kwiecień 2008

Polityce prywatności | Polityka Cookies