Moi Drodzy dziś 18 marca 2008, zaczęłam rektyfikować horoskop urodzeniowy Leszka Szumana, gdzie ta godzina nie jest znana. Przypatrując się uważnie i dość długo na fotografie Leszka Szumana, skupiłam przede wszystkim szczególną uwagę na jego kontur ust, które są bardzo charakterystyczne (karpiowate usta), kąciki ust są mocno opadnięte; z kolei wyraz oczu zamglony, rozmarzony. Moja Rybia intuicja, przeczucie, a może po prostu zwyczajna naiwność;), podpowiedziała mi, aby ustawić w horoskopie Leszka Szumana Asc w Rybach. Obserwowałam już u kilku osób mających Asc w Rybach, taki ciekawy, nietypowy kształt ust. Lecz na podstawie tylko wyglądu, wyciąganie wszelkich wniosków, to zwyczajna loteria. Dodatkowo wyciągnełam kartę Tarota "Arcykapłan V" na pytanie, czy w horoskopie urodzeniowym Leszka Szumana powinnam ustawić Asc w Rybach? Zinterpretujcie tą kartę sami. Oczywiście nie można stawiać hipotez jedynie na podstawie wylosowanej karty, gdyż Tarot bardzo jest wrażliwy na nasze nastroje i czasem odpowie niewłaściwie. I co ciekawe w czasie jak rektyfikuję horoskop Leszka Szumana, (ustawiam w horoskopie Leszka Asc w znaku Ryb), to sytuacja na niebie obrazuje mocno obsadzony znak Ryb. Do Urana, który przebywa już sporo czasu w znaku Ryb, dołączyło Słońce, Wenus i Merkury.


Kilka slów o życiu Leszka Szumana.

 1. Bliska rodzina Leszka Szumana, dziadek (jasnowidz), brat jasnowidz, matka była różdżkarką.
 2. Leszek sporo podróżował, studia za granicą, był fachowcem od reklamy, w roku 1936 powrócił do kraju.
 3. Smierć ojca Leszka w sierpniu roku 1914.
 4. Leszek Szuman znał kilka języków obcych.
 5. Astrologią zainteresował się w wieku około 30 lat, czyli od roku 1932.
 6. Po wojnie Leszek Szuman zdobył zawód tłumacza przysięgłego i zaczął pracować w tym zawodzie. Wykonywał wiele różnych zawodów w życiu.
 7. Również przeszedł sporo operacji.
 8. Śmierć Leszka Szumana 12.06.1987 w Szczecinie.

Informacje o Leszku Szumanie z: Problemy Astrologii 1986 - 1987, oraz wywiad z Leszkiem Szumanem "Przekrój" 7. 01.1979.

Horoskop urodzeniowy Leszka Szumana. Domy Krusińskiego.

 1. Ustawiłam Asc w Rybach (karpiowate usta), rozmażone oczy.
 2. W horoskopie urodzeniowym Leszka Szumana wyeksponowałam jego znakomitą astrologię, czyli ustawiłam Urana na szczycie horoskopu, blisko MC.
 3. Specjalista zwłaszcza od astrologii porównawczej, silna Wenus w horoskopie, bo Wenus jest w Wadze i u siebie w domu.
 4. Wstawiłam Neptuna do domu 4 (rodzina jasnowidzów).
 5. Wyjazdy i studia za granicą - obsada kilku planet w domu 9, w tym Światła.
 6. Znajomość kilku języków obcych - obsada sektora 9 w tym Światła.
 7. Śmierć ojca Leszka w sierpniu 1914. W tranzytach - tranzyt Plutona i Saturna przez IC. A w Progresjach sekundarnych, progresywne Słońce było w dwadzie Wodnika (a w Wodniku jest Saturn urodzeniowo) i Słońce progresywne było w kwinkunksie do Neptuna w domu 4.
 8. Początki astrologii 1932 r. Leszka Szumana i tutaj widać ciekawą rzecz: w progresjach - Progresywne Słońce wkracza na Urana urodzeniowego na szczycie horoskopu. Jest to bardzo ważna progresja. A w tranzytach Saturn domyka swój cykl w Wodniku. Progresja ta pognała go w stronę astrologii a dzięki domknięciu cyklu Saturna, Leszek Szuman zaczął budować solidny grunt, aby móc rozpocząć swoją drogę z astrologią, która stała się jego przeznaczeniem. Saturn nadaje konkretną, stabilną formę, utrwala zmiany, które są wynikiem zwłaszcza tranzytu Urana. Saturn w Wodniku i blisko domu 11 przedstawia Leszka Szumana jako świetnego praktyka w swojej profesji.
 9. Śmierć Leszka Szumana 12.06.1987. W progresjach, progresywne Słońce było w dwadzie Panny i w trygonie do Plutona. A w tranzytach, tranzytujący Uran domyka swój cykl, tranzytujący Pluton w Skorpionie wszedł na Ceres (nowy władca Panny) w sektorze 8 i tranzytujące Słońce weszło na Plutona.

Powstała tutaj silna wymiana energii między wskażnikami w tranzytach i progresjach.

 

1). Tranzyty - śmierć Leszka Szumana 12.06.1987.

2). Progresje sekundarne śmierć - Leszka Szumana 12.06.1987.

Śmierć Leszka Szumana 12.06.1987, opis tranzytów i progresji.

 1. W tranzytach, tranzytujący Uran domyka swój cykl, tranzytujący Pluton w Skorpionie wszedł na Ceres (nowy władca Panny) w sektorze 8 i tranzytujące Słońce weszło na Plutona.
 2. W progresjach, progresywne Słońce było w dwadzie Panny i w trygonie do Plutona.

Powstała tutaj silna wymiana energii między wskażnikami w tranzytach i progresjach.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie tego tekstu i zamieszczanie go na innych forach, nawet z załacznikiem: moje nazwisko. Proszę o wyrozumiałość.

Autor: Barbara Stanisławska
18 marzec 2008

Polityce prywatności | Polityka Cookies